Support & Downloads

Quisque actraqum nunc no dolor sit ametaugue dolor. Lorem ipsum dolor sit amet, consyect etur adipiscing elit.

s f

Contact Info
198 West 21th Street, Suite 721
New York, NY 10010
youremail@yourdomain.com
+88 (0) 101 0000 000
Follow Us

مشهد،شهر هوشمند #ساخت_مردم

شهر من

نسخه آزمایشی اپلیکیشن “شهر من” راه اندازی شد.

مدیر پروژه خدمات کسب و کار و اپلیکیشن شهر من گفت: نسخه آزمایشی اپلیکیشن “شهر من” همزمان با نمایشگاه کتاب مشهد، در محل نمایشگاه بین المللی این شهر راه اندازی می‌شود.
محمد عین القضات در حاشیه نمایشگاه کتاب مشهد در غرفه “شهر من” اظهار کرد: طی جلسه ای که با شورای راهبردی داشتیم، زمان افتتاح نسخه آزمایشی اپلیکیشن “شهر من” را بعد از ایام محرم و صفر قراردادیم و نمایشگاه کتاب بهترین گزینه برای افتتاح و راه اندازی نسخه آزمایشی بود.
وی افزود: هدف‌ از حضور در نمایشگاه کتاب مشهد معرفی این نرم افزار به مردم است و این که اولین نمود “شهر من” در اذهان عمومی شهروندان، باعث جلب توجه آنها پیرامون اهمیت هوشمند شدن خدمات شهری خواهد شد.
وی در خصوص اهمیت شهرهوشمند در جامعه بیان کرد: شهر هوشمند بحث مفصلی است که ما در دیده ها و شنیده ها نمی‌توانیم آن را بیان کنیم، اما باید گفت که از نظر زیر ساخت های آی تی عقب نیستیم و بستر های لازم برای ایجاد یک شهر هوشمند فراهم است، همچنین ما می‌توانیم با هوشمند کردن شهروندان به شهر هوشمند برسیم.
مدیر پروژه خدمات کسب و کار و اپلیکیشن “شهر من” تصریح کرد: مزیت رقابتی ما با سایر پلتفرم ها که در راستای یکسان سازی ارائه خدمات اجتماعی کار می کنند این است که خدمات در این اپلیکشن تجمیع شده می باشد.
عین القضات ادامه داد: خدمات تجمیع شده در این نرم افزار به این معنی است که شهروندان برای کارهای خود نیاز به نصب چند اپلیکیشن ندارند.
گفتنی است؛ غرفه “شهر من” همزمان با نمایشگاه کتاب مشهد که از تاریخ  8 تا 15 آبان ماه در محل دائمی  نمایشگاه بین المللی مشهد می‌باشد در سالن مفاخر ورودی ۱ برپا شده است.

مشهد، شهر هوشمند، #ساخت_مردم
@shahremanapp

ارسال نظر