Support & Downloads

Quisque actraqum nunc no dolor sit ametaugue dolor. Lorem ipsum dolor sit amet, consyect etur adipiscing elit.

s f

Contact Info
198 West 21th Street, Suite 721
New York, NY 10010
youremail@yourdomain.com
+88 (0) 101 0000 000
Follow Us

مشهد،شهر هوشمند #ساخت_مردم

شهر من

شهرمن جامه نو پوشید

شهرمن جامه نو پوشید

مدیرعامل سازمان فاوا شهرداری مشهد از انتشار نسخه جدید اپلیکیشن «شهرمن» خبر داد که قابلیت‌های آن در نتیجه بازطراحی، ارتقا پیدا کرده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد، محمدجواد رجائیان با اعلام این خبر افزود: با ایجاد تغییرات اساسی در طراحی و ارائه سرویس‌های جدید در اپلیکیشن « شهرمن»، نسخه جدید این نرم‌افزار شهروندی به گونه‌ای ارتقا یافته است که سهولت بیشتری برای استفاده شهروندان داشته باشد و در عین حال، خدمات نوینی به آن افزوده شده است.

وی با اشاره به تغییرات صورت گرفته در این اپلیکیشن، گفت: در طراحی نسخه جدید «شهرمن»، از استاندارد طراحی google material design استفاده شده که با بهره‌گیری از یک ساختار بهینه و استاندارد، امکان تعامل بهتر با مخاطب را فراهم کرده است. در نتیجه، رابط کاربری آن بهبود یافته و شهروندان به آسانی می‌توانند به سرویس‌های مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند.

مدیرعامل سازمان فاوا شهرداری مشهد در خصوص افزایش سرفصل خدمات در نسخه جدید این نرم‌افزار موبایلی تصریح کرد: «شهرمن» به عنوان یک اپلیکیشن شهروندی قدرتمند، طیف گسترده‌ای از خدمات را در اختیار کاربران می‌گذارد که این سرویس‌ها در نسخه جدید افزایش یافته است. این اپلیکیشن زمینه‌های متنوعی همچون پرداخت کرایه تاکسی، خرید بلیت اتوبوس (BRT)، دوچرخه اشتراکی، کارگران و کارفرمای ساختمانی، خوداظهاری پارک حاشیه ای (آساپ)، چشم شهر و سایر خدمات هوشمند شهری را شامل می‌شود.

رجائیان با تأکید بر اهمیت سهولت استفاده از چنین نرم‌افزارهایی برای عموم افراد جامعه اذعان کرد: UI یا همان رابط کاربری در نسخه قبلی، پیچیدگی‌هایی داشت که در برخی موارد استفاده از آن سخت بود و دسترسی به سرویس مورد نظر از طریق منو برای برخی کاربران به سادگی میسر نبود. لذا ضرورت ایجاد تغییراتی در این خصوص احساس می‌شد.

وی در این خصوص ادامه داد: ویژگی‌های گرافیکی و ظاهری در نسخه جدید اپلیکیشن «شهرمن» با استفاده از رنگ‌های استاندارد و طراحی جدید، بهبود یافته و رابط کاربری آن به شکلی طراحی شده است که شهروندان به سادگی می‌توانند سرویس مورد نظر خود را از یک میز کار واحد انتخاب کنند. همچنین نسخه IOS این نرم‌افزار برای بهره گیری فراگیرتر این اپلیکیشن مهیا شده است.

 

 

 

يش از ۷۶هزار كاربر فعال در اپليكيشن «شهرمن»

انتشار نسخه جدید اپلیکیشن شهر من

 

ارسال نظر