Support & Downloads

Quisque actraqum nunc no dolor sit ametaugue dolor. Lorem ipsum dolor sit amet, consyect etur adipiscing elit.

s f

Contact Info
198 West 21th Street, Suite 721
New York, NY 10010
youremail@yourdomain.com
+88 (0) 101 0000 000
Follow Us

مشهد،شهر هوشمند #ساخت_مردم

شهر من

دوچرخه های اشتراکی هوشمند در مسیر بهره برداری آزمایشی

دوچرخه های هوشمند درمسیر بهره برداری آزمایشی

مدیرعامل شرکت توسعه ارتباطات ترافیکی شهرداری مشهد از قرارگرفتن دوچرخه های اشتراکی درمسیربهره برداری آزمایشی خبرداد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمد مهدی اسدی با بیان این مطلب، اظهار کرد: با گذشت مدتی از زمزمه جمع آوری ایستگاه های دوچرخه، این بار شهرداری مشهد در ابتکاری جدید دوچرخه های اشتراکی هوشمند را به مرحله استفاده آزمایشی رسانده است.
وی افزود: با توجه به کش و قوس های فراوان در خرید و تجهیز دوچرخه های اشتراکی، سرانجام تلاش های همکارانم در این شرکت به ثمر رسید و با همت متخصصان سازمان فن آوری اطلاعات شهرداری، اپلیکیشن جامع شهری (شهر من ) تکمیل و نسخه جدید آن آماده بروزرسانی شده است.

دوچرخه های اشتراکی هوشمند درمسیر بهره برداری آزمایشی

دوچرخه های اشتراکی هوشمند درمسیر بهره برداری آزمایشی

مدیرعامل شرکت توسعه ارتباطات ترافیکی شهرداری مشهد بیان کرد: در این مرحله از بهره برداری آزمایشی این دوچرخه ها، تعداد 43 دستگاه دوچرخه با محورت 12 ایستگاه در دسترس افرادی قرار خواهد گرفت که ثبت نام خود را در سامانه شرکت توسعه ارتباطات انجام داده و احراز هویت شده باشد.
اسدی در خصوص نحوه استفاده از اپلیکیشن «شهرمن»، تصریح کرد: ابتدا برای حضور در جمع داوطلبین آزمایشی این طرح بایستی شهروندان در سایت شرکت به آدرس tat.mashhad,ir ثبت نام کرده و پس از بروزرسانی نرم افزار «شهرمن» و پرداخت ودیعه 30 هزار تومانی و بیمه 20 هزار تومانی، نسبت به دریافت اشتراک دوچرخه اقدام کنند.
وی در خصوص هزینه استفاده از دوچرخه های اشتراکی هوشمند، تاکید کرد: بر اساس مصوبه شورای شهر به ازای هر نیم ساعت استفاده از این دوچرخه ها، مبلغ هزار تومان در نظر گرفته شده است که در روز نخست نیم ساعت اول رایگان است.
مدیرعامل شرکت توسعه ارتباطات ترافیکی خاطرنشان کرد: همچنین به ازای هر سه سفر یک سفر رایگان نیز برای شهروند پیش بینی شده است.

 

ارسال نظر